Loading

12 Yıldan Sonra Kabuk Değiştiren Akyurt Etimesgut Şubesi Hizmete Girdi.

1 Temmuz '15
dış mekan 2asd Akyurt Süpermarket’in 12 yıldır Etimesgut’ta hizmet veren mağazası 30 Mayıs Cumartesi günü yenilenen konsepti ile tekrar hizmete girdi. Açılışta Akyurt AŞ. Yönetim Kurulu Üyeleri , Akyurt çalışanları eksiksiz katılım sağlarken, Ankara’nın önde gelen iş adamları, Akyurt ailesinin en geniş üyeleri olan müşteriler Akyurt Süpermarketi bu özel günde yalnız bırakmadı. Günün en değerli konuğu ise açılış kurdelemizi kesmek için bizzat açılışa katılan Etimesgut Belediye Başkanı Sayın Enver Demirel’di. Açılışı töreninde kurdelemizi kesen Demirel, sonrasında mağazamızı Yönetim Kurulu Başkanımız İbrahim Uyanık ile beraber gezdi. Mağazamız hakkında olumlu görüşlerini belirten Sayın Demirel, Etimesgut bölgesine yapılan yatırım ve getirilen hizmet kalitesi için Akyurt Yönetim Kurulu üyelerine teşekkürlerini iletti. Açılış organizasyonun başladığı saatlerden kapanış anına kadar mağazamıza yoğun ilgi gösteren Etimesgutlular, Akyurt çalışanlarına bölgenin böyle bir yatırıma ihtiyaçı olduğunu ve bundan ne kadar memnun olduklarını anlattılar. Özellikle manav reyonlarına büyük ilgi gösteren misafirlerimiz gönül rahatlığıyla sebze-meyve seçmenin keyfini doyasıya yaşadılar. 2015 değişim yılını dolu dolu yaşayan Akyurt ailesi her yenilenen ve açılan mağaza ile heyecanına heyecan katıyor. Alınan olumlu geri dönüşler sayesinde gelecek için daha da heveslenen Akyurt tüm kalbiyle değişimin gücüne inanıyor, tüm departmanları ve çalışanlarıyla bunu destekliyor. Büyük başarıların hakemliğini yapan ve doğru karar vermemizi sağlayan müşterilerimizin desteği ile Akyurt Süpermarket değişime tüm hızıyla devam edecek.  

41. Şubemizi Keçiören’de Açtık!

29 Kasım '18

29 Kasım’da gerçekleştirdiğimiz açılışla 41’inci şubemizde hizmet vermeye başladık. Keçiören Selçuklu Caddesi’nde gerçekleştirdiğimiz açılışa Keçiörenlilerin göstermiş olduğu yoğun ilgi için teşekkürlerimizi sunarız.Açılışta bulunan Akyurt Market A.Ş. Yönetim Kurulu üyeleri, son 3 yılda yeni alışveriş konsepti dahilinde yenilenen ve açılan yeni mağazalarıyla hizmet kalitesini arttırmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceklerini bildirdi.

HABER DETAYI

Yenimahalle’de Yenilendik!

16 Ağustos '18

Yenilenme çalışmalarının tamamlanması ile Yenimahalle’de bulunan şubemiz 16 Ağustos Perşembe günü Akyurt Market A.Ş Yönetim Kurulu üyelerinin ve çalışanlarının da katılımıyla gerçekleşmiştir. Yenimahalle sakinlerinin de davetli olduğu açılışımızda yeni konseptimizin beğeni almasını ve gördüğümüz ilginin mutluluğunu yaşamaktayız. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarımıza aynı hızla devam edeceğiz.

HABER DETAYI

Yenilenen Yüzüyle Şentepe Şubemiz Hizmetinizde!

11 Temmuz '18

Şentepe şubemiz, yenilenme çalışmalarının tamamlanmasıyla tekrar hizmet vermeye başladı. 10 Temmuz Salı günü Akyurt Market A.Ş Yönetim Kurulu üyelerinin ve çalışanlarının da katılımıyla gerçekleşen açılışa Şentepe sakinleri de büyük ilgi gösterdi. Yenilenen yüzüyle hizmete başlayan Akyurt’un yeni konsepti müşterilerimiz tarafından da çok beğenildi. Size daha iyi hizmet sunmak ve ihtiyaçlarınıza en doğru çözümleri sunmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.

HABER DETAYI
icon-marker icon-kasap icon-manav icon-sarkuteri icon-firin icon-incele icon-arrow-left icon-arrow-right icon-bulten icon-facebook icon-twitter icon-mail icon-phone icon-fikrialem icon-indir icon-youtube-play icon-google-plus icon-linkedin icon-search-plus icon-instagram