Loading

Akyurt Ailesi İftar Yemeklerinde Buluşuyor.

1 Temmuz '15
toplu ramazan Akyurt ailesi çok değerli çalışanları, aile fertleriyle buluştuğu iftar yemeklerini Akyurt’da bulunan lojistik depomuzda gerçekleştiriyor. Yemeğe tüm Akyurt çalışanlarının yanı sıra Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın İbrahim Uyanık, Genel Müdürümüz Ali Uyanık, Yönetim Kurulu Üyeleri ve yöneticilerimizde katılıyor. Yapılan iftardan sonra Ramazan akşamlarına çok yakışan Tasavvuf ve Türk Sanat Müziği eşliğinde çaylarını yudumlarken sohbet eden davetlilere teker teker mikrofon uzatılarak gerek keyifli Akyurt anıları, gerekse Ramazan ruhuna ait sohbetler eşliğinde huzur dolu, keyifli bir akşam geçiriyoruz. Bu akşamların keyifli ve huzurlu geçmesine vesile olan tüm Akyurt ailesi fertlerine teşekkürü bir borç biliriz. Birlikte nice Ramazanlara.

41. Şubemizi Keçiören’de Açtık!

29 Kasım '18

29 Kasım’da gerçekleştirdiğimiz açılışla 41’inci şubemizde hizmet vermeye başladık. Keçiören Selçuklu Caddesi’nde gerçekleştirdiğimiz açılışa Keçiörenlilerin göstermiş olduğu yoğun ilgi için teşekkürlerimizi sunarız.Açılışta bulunan Akyurt Market A.Ş. Yönetim Kurulu üyeleri, son 3 yılda yeni alışveriş konsepti dahilinde yenilenen ve açılan yeni mağazalarıyla hizmet kalitesini arttırmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceklerini bildirdi.

HABER DETAYI

Yenimahalle’de Yenilendik!

16 Ağustos '18

Yenilenme çalışmalarının tamamlanması ile Yenimahalle’de bulunan şubemiz 16 Ağustos Perşembe günü Akyurt Market A.Ş Yönetim Kurulu üyelerinin ve çalışanlarının da katılımıyla gerçekleşmiştir. Yenimahalle sakinlerinin de davetli olduğu açılışımızda yeni konseptimizin beğeni almasını ve gördüğümüz ilginin mutluluğunu yaşamaktayız. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarımıza aynı hızla devam edeceğiz.

HABER DETAYI

Yenilenen Yüzüyle Şentepe Şubemiz Hizmetinizde!

11 Temmuz '18

Şentepe şubemiz, yenilenme çalışmalarının tamamlanmasıyla tekrar hizmet vermeye başladı. 10 Temmuz Salı günü Akyurt Market A.Ş Yönetim Kurulu üyelerinin ve çalışanlarının da katılımıyla gerçekleşen açılışa Şentepe sakinleri de büyük ilgi gösterdi. Yenilenen yüzüyle hizmete başlayan Akyurt’un yeni konsepti müşterilerimiz tarafından da çok beğenildi. Size daha iyi hizmet sunmak ve ihtiyaçlarınıza en doğru çözümleri sunmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.

HABER DETAYI
icon-marker icon-kasap icon-manav icon-sarkuteri icon-firin icon-incele icon-arrow-left icon-arrow-right icon-bulten icon-facebook icon-twitter icon-mail icon-phone icon-fikrialem icon-indir icon-youtube-play icon-google-plus icon-linkedin icon-search-plus icon-instagram