Loading

Ankara PERDER’de Görev Değişikliği

29 Şubat '16
  Organize perakendenin en önemli halkası olan yerel zincir marketlerin çatı örgütü Türkiye Perakendeciler Federasyonu’na bağlı Ankara Perakendeciler Derneği’nin (PERDER) 25 Şubat tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul Toplantısında Ankara PERDER Yönetim Kurulu Başkanlığına Akyurt Süpermarket A.Ş Genel Müdürü Ali UYANIK seçildi. Oy birliği ile seçilen Uyanık, Ankara Perder’in kurulduğu ilk günden bu yana birlik ve beraberlik içinde, son derece uyumlu olduğunu ve bu beraberliğin sektör için başarılı projelere dönüştüğünün altını çizdi.   Sözlerine devam eden Akyurt Süpermarket Genel Müdürü Ali Uyanık “Ankara Perder kurulurken bizler sektör paydaşları ile beraber küçük büyük demeden bu iş kolu için neler yapabileceğimizin üzerinde durduk. Şimdi görüyorum ki kurucu üye olarak başladığımız bu yolda elimizi taşın altına koyarak çok ciddi gelişmere imza atmışız. Şimdi ise bizlere verilen görev dahilinde hem perakende sektörü için hemde kurucu üyesi olduğumuz PERDER için yine elimizi taşın altına koyarak en iyisini yapmaya calışacağız. Ankara PERDER şu an 26 üyesi ve 626 şubesi ile müşteri odaklı çalışmalarını sürdürüyor. Yeni döneminde perakende sektörüne, dinamik ve proje odaklı yansıyacağına inanıyorum. Verimlilik esaslı bir çalışma takvimi için tüm sektör oyuncuları ile işbirliğimiz artarak devam edecek. Umut ediyorum ki bu çalışma dönemi doğru projeler ile sadece perakende dünyası için değil, ülke ekonomisine de hem istihdam gücü hem de sürekli bir kaynak olarak geri dönecektir. Yeni dönemin öncelikle ülkemiz için ardından perakende sektörü için hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.   Mehmet Ali Başdurak’tan bayrağı devralan Ali Uyanık başkanlığındaki Ankara PERDER 15 bine yakın istihdam sağlıyor. Ankara PERDER’in gerçekleşen Olağan Genel Kurulu’nda yeni yönetim kurulu ise şöyle belirlendi;   Ali Uyanık Cengiz Bildirici Mustafa Şekerci Fatih Ayhan Ramazan Gülhan Ahmet Karagöz İsmail Başdurak IMG_1191 Ali Uyanık hakkında 1968 Ankara doğumlu olan Ali Uyanık, ilk-orta ve lise eğitimini Ankara’da tamamladı. Profesyonel iş hayatına 1983 yılında Ankara Keçiören’de Akyurt Besi Çiftliğinde Et ve Şarküteri ile başladı. Perakende sektöründe 30 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Ali Uyanık, halen Akyurt Süpermarket’te Yönetim Kurulu Üyeliği ve Genel Müdürlük görevini yürütüyor. Ankara PERDER’in kurucu üyeleri arasında yer alan Uyanık, evli ve 3 çocuk babası.

41. Şubemizi Keçiören’de Açtık!

29 Kasım '18

29 Kasım’da gerçekleştirdiğimiz açılışla 41’inci şubemizde hizmet vermeye başladık. Keçiören Selçuklu Caddesi’nde gerçekleştirdiğimiz açılışa Keçiörenlilerin göstermiş olduğu yoğun ilgi için teşekkürlerimizi sunarız.Açılışta bulunan Akyurt Market A.Ş. Yönetim Kurulu üyeleri, son 3 yılda yeni alışveriş konsepti dahilinde yenilenen ve açılan yeni mağazalarıyla hizmet kalitesini arttırmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceklerini bildirdi.

HABER DETAYI

Yenimahalle’de Yenilendik!

16 Ağustos '18

Yenilenme çalışmalarının tamamlanması ile Yenimahalle’de bulunan şubemiz 16 Ağustos Perşembe günü Akyurt Market A.Ş Yönetim Kurulu üyelerinin ve çalışanlarının da katılımıyla gerçekleşmiştir. Yenimahalle sakinlerinin de davetli olduğu açılışımızda yeni konseptimizin beğeni almasını ve gördüğümüz ilginin mutluluğunu yaşamaktayız. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarımıza aynı hızla devam edeceğiz.

HABER DETAYI

Yenilenen Yüzüyle Şentepe Şubemiz Hizmetinizde!

11 Temmuz '18

Şentepe şubemiz, yenilenme çalışmalarının tamamlanmasıyla tekrar hizmet vermeye başladı. 10 Temmuz Salı günü Akyurt Market A.Ş Yönetim Kurulu üyelerinin ve çalışanlarının da katılımıyla gerçekleşen açılışa Şentepe sakinleri de büyük ilgi gösterdi. Yenilenen yüzüyle hizmete başlayan Akyurt’un yeni konsepti müşterilerimiz tarafından da çok beğenildi. Size daha iyi hizmet sunmak ve ihtiyaçlarınıza en doğru çözümleri sunmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.

HABER DETAYI
icon-marker icon-kasap icon-manav icon-sarkuteri icon-firin icon-incele icon-arrow-left icon-arrow-right icon-bulten icon-facebook icon-twitter icon-mail icon-phone icon-fikrialem icon-indir icon-youtube-play icon-google-plus icon-linkedin icon-search-plus icon-instagram