Loading

Kapı Komşunuz Akyurt Demetevler Mağazası 11 Yıl Sonra Yenilenen Konsepti ile Yeniden Açıldı.

24 Nisan '15
Akyurt Süpermarket’in 11 yıldır Demetevler’de hizmet veren mağazası 18 Nisan Cumartesi günü yenilenen konsepti ile tekrar hizmete girdi. Açılışta Akyurt AŞ. Yönetim Kurulu Üyeleri , Akyurt çalışanları eksiksiz katılım sağlarken, Ankara’nın önde gelen iş adamları, Akyurt ailesinin en geniş üyeleri olan müşteriler Akyurt Süpermarketi bu özel günde yalnız bırakmadı.   2015’i değişim yılı olarak geçiren Akyurt Süpermarket bu yolda yeni açılan ve mevcut hizmet veren mağazalar içinde yeni konsept çalışmalarına devam ediyor. Dr. Besim Ömer, Batıkent Çakırlar ve Kardelen’den sonra yeni konsept ile hizmet vermeye başlayan Demetevler mağazası da müşterilerden tam not aldı. Olumlu görüşlerini çalışanlarla paylaşan Demetevler halkı, yenilenen mağaza için merakla beklediklerini ancak buna değdiğini belirti.   Konseptin temelinde yer alan Gurmella Unlu Mamüllerin taptaze ürünleri açılışta misafirlere çay eşliğinde ikram edildi. Bistro masalarda mağaza içinde ikram yapılırken fazlasıyla beğenilen Gurmella ürünlerine talep çok yoğun oldu.   Konsept değiştiren 4 mağazanında çok beğenildiği dile getiren Akyurt Aş. Yönetim Kurulu Üyeleri “Sırada şimdi Etimesgut mağazamız var. Müşterilerimizin beğenileri bizlerin bu konuda başarıya ulaştığı gösteren ve bizleri bu konuda destekleyen en büyük veri. Özgün olmak, keyifli alışveriş mekanları yaratmak bu yolda ki en büyük arzumuz. Tabii ki asla değişmeyecek olan müşteri odaklı hizmet anlayışımızdan vazgeçmeden bu yolda çalışmaya devam edeceğiz.” diyerek sözlerini tamamladılar.   MANAV IMG_2936 GURMELLA -004 DSC_9181

41. Şubemizi Keçiören’de Açtık!

29 Kasım '18

29 Kasım’da gerçekleştirdiğimiz açılışla 41’inci şubemizde hizmet vermeye başladık. Keçiören Selçuklu Caddesi’nde gerçekleştirdiğimiz açılışa Keçiörenlilerin göstermiş olduğu yoğun ilgi için teşekkürlerimizi sunarız.Açılışta bulunan Akyurt Market A.Ş. Yönetim Kurulu üyeleri, son 3 yılda yeni alışveriş konsepti dahilinde yenilenen ve açılan yeni mağazalarıyla hizmet kalitesini arttırmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceklerini bildirdi.

HABER DETAYI

Yenimahalle’de Yenilendik!

16 Ağustos '18

Yenilenme çalışmalarının tamamlanması ile Yenimahalle’de bulunan şubemiz 16 Ağustos Perşembe günü Akyurt Market A.Ş Yönetim Kurulu üyelerinin ve çalışanlarının da katılımıyla gerçekleşmiştir. Yenimahalle sakinlerinin de davetli olduğu açılışımızda yeni konseptimizin beğeni almasını ve gördüğümüz ilginin mutluluğunu yaşamaktayız. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarımıza aynı hızla devam edeceğiz.

HABER DETAYI

Yenilenen Yüzüyle Şentepe Şubemiz Hizmetinizde!

11 Temmuz '18

Şentepe şubemiz, yenilenme çalışmalarının tamamlanmasıyla tekrar hizmet vermeye başladı. 10 Temmuz Salı günü Akyurt Market A.Ş Yönetim Kurulu üyelerinin ve çalışanlarının da katılımıyla gerçekleşen açılışa Şentepe sakinleri de büyük ilgi gösterdi. Yenilenen yüzüyle hizmete başlayan Akyurt’un yeni konsepti müşterilerimiz tarafından da çok beğenildi. Size daha iyi hizmet sunmak ve ihtiyaçlarınıza en doğru çözümleri sunmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.

HABER DETAYI
icon-marker icon-kasap icon-manav icon-sarkuteri icon-firin icon-incele icon-arrow-left icon-arrow-right icon-bulten icon-facebook icon-twitter icon-mail icon-phone icon-fikrialem icon-indir icon-youtube-play icon-google-plus icon-linkedin icon-search-plus icon-instagram