Loading
MÜSİAD heyetini merkez ofisimizde ağırladık

MÜSİAD heyetini merkez ofisimizde ağırladık

18 Ekim '14
MÜSİAD Ankara Şube Başkanı Sayın İlhan ERDAL öncülüğünde MÜSİAD Ankara Şube Başkan Yardımcısı Hasan Fehmi YILMAZ, Yönetim Kurulu Üyesi ve Gıda Sektör Kurulu Başkanı Yılmaz ERASLAN, Yönetim Kurulu Üyesi Saadet YAKAR ile Şube Üyelerimiz Muzaffer SÖNMEZ ve Salih ERTÜRK’ün bulunduğu heyeti Akyurt Süpermarket merkez ofisinde ağırladık. Keyifli geçen buluşmada Akyurt AŞ. Yönetim Kurulu Başkanımız İbrahim UYANIK, özellikle gıda sektöründeki iş gücü ve uzmanlaşma sorunlarının yanında, denetim uygulamalarının kayıt dışılığını da önleyecek bir nitelik kazanmasına yönelik görüşlerini belirtti. Bu konuda MÜSİAD’ın büyük önem arz ettiğini ve Kamu – Özel – STK işbirliğini sağlayabilecek geniş platformalara öncülük edebilecek vizyon ve güçte olmasının öneminin altını çizdi.

41. Şubemizi Keçiören’de Açtık!

29 Kasım '18

29 Kasım’da gerçekleştirdiğimiz açılışla 41’inci şubemizde hizmet vermeye başladık. Keçiören Selçuklu Caddesi’nde gerçekleştirdiğimiz açılışa Keçiörenlilerin göstermiş olduğu yoğun ilgi için teşekkürlerimizi sunarız.Açılışta bulunan Akyurt Market A.Ş. Yönetim Kurulu üyeleri, son 3 yılda yeni alışveriş konsepti dahilinde yenilenen ve açılan yeni mağazalarıyla hizmet kalitesini arttırmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceklerini bildirdi.

HABER DETAYI

Yenimahalle’de Yenilendik!

16 Ağustos '18

Yenilenme çalışmalarının tamamlanması ile Yenimahalle’de bulunan şubemiz 16 Ağustos Perşembe günü Akyurt Market A.Ş Yönetim Kurulu üyelerinin ve çalışanlarının da katılımıyla gerçekleşmiştir. Yenimahalle sakinlerinin de davetli olduğu açılışımızda yeni konseptimizin beğeni almasını ve gördüğümüz ilginin mutluluğunu yaşamaktayız. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarımıza aynı hızla devam edeceğiz.

HABER DETAYI

Yenilenen Yüzüyle Şentepe Şubemiz Hizmetinizde!

11 Temmuz '18

Şentepe şubemiz, yenilenme çalışmalarının tamamlanmasıyla tekrar hizmet vermeye başladı. 10 Temmuz Salı günü Akyurt Market A.Ş Yönetim Kurulu üyelerinin ve çalışanlarının da katılımıyla gerçekleşen açılışa Şentepe sakinleri de büyük ilgi gösterdi. Yenilenen yüzüyle hizmete başlayan Akyurt’un yeni konsepti müşterilerimiz tarafından da çok beğenildi. Size daha iyi hizmet sunmak ve ihtiyaçlarınıza en doğru çözümleri sunmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.

HABER DETAYI
icon-marker icon-kasap icon-manav icon-sarkuteri icon-firin icon-incele icon-arrow-left icon-arrow-right icon-bulten icon-facebook icon-twitter icon-mail icon-phone icon-fikrialem icon-indir icon-youtube-play icon-google-plus icon-linkedin icon-search-plus icon-instagram