Loading

Akyurt Süpermarket’in Mamak’ta 10. ve En Büyük Mağazası “Mutlu Şubesi”

24 Kasım '15
Akyurt Süpermarket’in yeni yüzü Mamak Mutlu şubesi 14 Kasım cumartesi günü açıldı.
Yepyeni bir alışveriş deneyimi sloganıyla yola çıkan Akyurt, konsept uygulamalarının son örneği olan Mamak Mutlu şubesinde müşterilerin kendisini rahat hissedeceği 1800 metrekare alan içinde özgür bir alışveriş fırsatı sunuyor ve 78 kişilik profesyonel ekibiyle her zaman olduğu gibi tüm müşteri ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap veriyor.
Geniş ürün gruplarının bulunduğu Mutlu mağazası, her yaştan ve her kesimden müşteriye rahatlıkla hizmet verebilecek bir formatta olmasının yanı sıra, kullanılan özel raf boyları sayesinde ürünler içinde kaybolmadan ve mağazaya hakim şekilde alışveriş yapmanın keyfini Akyurt, bu mağazada da bizlere yaşatıyor.
2015 yılı bitmeden yeni konsept mağazalara bir belki iki tane daha ekleneceğini belirten Akyurt Süpermarket Yönetim Kurulu Üyeleri, Akyurt’un yaşadığı dönüşüm ve gelişim sürecinin şirket var olmaya devam ettiği sürece hiç durmadan aralıksız şekilde devam edeceğini belirterek; “Biz Akyurt olarak sadece başarılı olmak için değil, çağın ilerisinde, öncü, rol model alınan yapımızı daha da iyi yerlere taşımak için çalışıyoruz ve hiç ara vermeden çalışmaya devam edeceğiz.” diyerek sözlerini noktaladılar.
IMG_2794 3C2A0916 3C2A0943 3C2A0945 3C2A0965

Akyurt İncirli Şubesi Açıldı!

18 Kasım '19

Keçiören İncirli’de yeni şubemizin açılışını yaparak hizmet vermeye başladık. İncirli Mahallesi Yunus Emre Caddesi’ndeki şubemizin açılışını Keçiören Kaymakamımız Sayın Uğur Bulut, Keçiören Belediye Başkanımız Sayın Turgut Altınok ve değerli Keçiörenlilerin katılımıyla gerçekleştirdik.İncirli şubemizin açılışına katılan Keçiören Kaymakamımız Sayın Uğur Bulut, Keçiören Belediye Başkanımız Sayın Turgut Altınok’a ve şubemize yoğun ilgi gösteren tüm Keçiörenlilere saygı ve teşekkürlerimizi sunarız. Hizmet kalitemizi arttırmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.

HABER DETAYI

41. Şubemizi Keçiören’de Açtık!

29 Kasım '18

29 Kasım’da gerçekleştirdiğimiz açılışla 41’inci şubemizde hizmet vermeye başladık. Keçiören Selçuklu Caddesi’nde gerçekleştirdiğimiz açılışa Keçiörenlilerin göstermiş olduğu yoğun ilgi için teşekkürlerimizi sunarız.Açılışta bulunan Akyurt Market A.Ş. Yönetim Kurulu üyeleri, son 3 yılda yeni alışveriş konsepti dahilinde yenilenen ve açılan yeni mağazalarıyla hizmet kalitesini arttırmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceklerini bildirdi.

HABER DETAYI

Yenimahalle’de Yenilendik!

16 Ağustos '18

Yenilenme çalışmalarının tamamlanması ile Yenimahalle’de bulunan şubemiz 16 Ağustos Perşembe günü Akyurt Market A.Ş Yönetim Kurulu üyelerinin ve çalışanlarının da katılımıyla gerçekleşmiştir. Yenimahalle sakinlerinin de davetli olduğu açılışımızda yeni konseptimizin beğeni almasını ve gördüğümüz ilginin mutluluğunu yaşamaktayız. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarımıza aynı hızla devam edeceğiz.

HABER DETAYI
icon-marker icon-kasap icon-manav icon-sarkuteri icon-firin icon-incele icon-arrow-left icon-arrow-right icon-bulten icon-facebook icon-twitter icon-mail icon-phone icon-fikrialem icon-indir icon-youtube-play icon-google-plus icon-linkedin icon-search-plus icon-instagram